Sistre Cİla

İzmir Parke Döşeme, Uygulama, cilalama ve İzmir sistre cila konusunda yılların deneyimi, ekonomik fiyatlandırma, teknolojiyi yakından takip eden üretim alt yapısı ve konusunda uzman personelimiz ile tüm İzmir ve ilçelerinde uygulama ve cilalama hizmetleri vermekteyiz.

Sistre Cila alanında yıllarımızı verdiğimiz bu sektörde hedefimiz, işimizi en iyi şekilde yapmaktır. İzmir'de sizlerin sistre cila işlerini % 100 müşteri memnuniyeti gözeterek yapıyoruz.

MUAZ Yapı ve Dekorasyon olarak öyle bir parke cila hizmeti verelim ki; müşterinin tüm isteklerini karşılayabilelim istedik. Ahşap parke en sağlıklı zemin döşeme malzemesidir, zamanla yıpranır, çizilir, renk değiştirebilir, yeni bir eve taşınırken başkasının kullandığı zeminleri kullanmak istemeyebiliriz, bu problemleri gidermenin yegane yolu parkelere sistre cila yaptırmaktır. Sistre yaptırırken en büyük problem tabandan tavana kadar toza maruz kalmaktır, biz firma olarak evin toza maruz kalma oranını sıfıra indiren parke sistre makina sistemini uzun yıllardır kullanıyoruz.

Müşterilerimizin karşılaştığı diğer bir sorun ise cila seçimidir. Biz firma olarak müşterilerimizin sağlığını düşünüyoruz su bazlı parke cilası kullanılmasını öneriyoruz, su bazlı parke cilası koku yapmaz, kansolojen madde içermez, ahşabın doğallığını ve rengini değiştirmez. Piyasada petrol ürünü olan solvent içeren poliüretan cilalar ekonomik olarak yapılmaktadır, kokusunun uzun süre evin içinden çıkmamasının yanında, parke üzerinde oluşturduğu polyester tabaka sıcaklığı görünce genleşerek gaz salınımı yapar, sağlığınız için son derece zararlıdır. Bunun için Bona Trafik, Parketti Assa, Vermeister gibi su bazlı parke cilalarını kullanıyoruz ve öneriyoruz.

  • İzmir Sistre Cila
  • İzmirde Sistre Cila
  • İzmir'de Sistre Cila
  • İzmirde Sistre Cila yapan firmalar
  • İzmir Sistre Cila yapanlar
  • İzmir Parke Cila
  • İzmirde Parke Cila

ADRES

4059 sokak No:16
Yeşilova / Bornova / İzmir

TELEFON

0532 462 74 58

E-POSTA

Eposta